3 * hvězdičkové apartmány v De Panne

Kompletní nabídka veškerého ubytování v De Panne. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí De Panne, kde najdeme města Adinkerke, Sint-Idesbald, Koksijde, Bray-Dunes a Ghyvelde.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Apartment Le Roi Chevalier StarStarStar

Foto: Apartment Le Roi Chevalier
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
70 %

4.4 km from Plopsaland, Apartment Le Roi Chevalier is a beachfront property in De Panne, featuring amenities such as a kitchen and TV. The property is 5 km from Plopsaqua de Panne.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby35 - 40 EUR za noc

2. Apartment Klif B StarStarStar

Foto: Apartment Klif B
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
78 %

Apartment Klif B offers accommodation in De Panne, 3.7 km from Plopsaland and 3.8 km from Plopsaqua de Panne. This beachfront property offers access to a balcony. This apartment features a living room and a fully equipped kitchen with a dishwasher.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osob68 - 68 EUR za noc

3. Apartment Westdiep 9/10 StarStarStar

Foto: Apartment Westdiep 9/10
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
83 %

Boasting accommodation with a balcony, Apartment Westdiep 9/10 is situated in De Panne. It has sea views and free WiFi. This 2-bedroom apartment comes with a dining area, a TV and a kitchen with an oven. Private parking is available at the apartment.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby62 - 62 EUR za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: